Суд у Чехії почав розгляд справи проти чеха через його ймовірну участь в угрупованні «ДНР»

Суд у Пардубицькому краю в Чехії почав розгляд справи проти чеха Еріка Ешту через його ймовірну участь у збройному конфлікті на Донбасі в складі угрупованні «ДНР», повідомляє Radio Praha.

За версією слідства, у 2015 році Ешту патрулював окопи, чистив зброю, вантажив матеріали, охороняв в’їзд на ринок, де жили бойовики, а також обстрілював українську армію.

Ешту, зі свого боку, заявив, що приїхав в Україну з пізнавальною метою, щоб подивитися на місця, звідки родом його дружина, а в формі бойовиків він сфотографувався на пам’ять.

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці». За даними ООН, станом на кінець грудня 2018 року, за час конфлікту загинули близько 13 тисяч людей, майже 30 тисяч – поранені.

дата публікації: 26-03-2019

автор:


коментарі:

Головне

Не спи моя Рідна Земля, прокинься Моя Україно!
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Я думаю уже більшість учасників секти бекаючої маси “73%” зрозуміли, що грошей і дешевих комунальних послуг зелений вова оманський їм не дасть. Тому слухайте пісню, дивіться відеоряд, думайте над словами, згадуйте добрим словом Героїв, тримайте порох сухим і готуйтесь до нового Майдану!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: