На Рівненщині після щеплення померло шестимісячне немовля

Сьогодні відділ комунікації поліції Рівненської області повідомив про початок досудового розслідування щодо неналежного виконання професійних обов’язків медичним працівником, яке спричинило тяжкі наслідки. Про це повідомляє кореспондент «Радіо Свобода».

Йдеться про смерть шестимісячної дівчинки, яку вакцинували 29 березня згідно календаря щеплень – від поліомієліту та гепатиту – в одному з медичних закладів міста Костопіль .

Щеплення провели близько о пів на другу дня, однак вже о 17-й годині в дитини різко погіршився стан здоров’я. Як повідомила речниця поліції Марія Юстицька, батьки викликали «швидку», але дитина померла ще до приїзду лікарів.

Призначена судово-медична експертиза.

Оральну поліомієлітну вакцину медики вважають безпечною і стверджують, що її можна давати хворим дітям, котрі мають симптоми грипу чи застуди.

В Календарі щеплень залишаються обов’язкові вакцинації проти гепатиту В, туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, кашлюку, правцю, кору, епідемічного паротиту, краснухи, гемофільної інфекції.

Всесвітня організація охорони здоров’я вперше внесла у щорічний список глобальних загроз людству відмову від вакцинації.

дата публікації: 30-03-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Путін+Коломойський
Американці сьогодні практично гарантують Коломойському повне кримінальне переслідування і конфіскацію активів, тому він зацікавлений у зближенні з путіним
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Справа підкріплена фактажем, там повно доказів, як Коломойський крав гроші Приватбанку і є ще друга справа, яка розслідується ФБР. Це справа про відмивання грошей. У тому числі відмивання грошей на користь Януковича. А там близько 35 мільярдів доларів, які відмиті Приватом через його кіпрську філію.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: