Закликаємо кандидатів від демократичних сил, які не вийшли до другого туру, підтримати Петра Порошенка

Закликаємо кандидатів від демократичних сил, які не вийшли до другого туру, підтримати Петра Порошенка.

Про це заявив народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», член штабу кандидата в Президенти Петра Порошенка Максим Саврасов під час брифінгу.

Він закликав кандидатів, які не вийшли у другий тур за підсумками голосування, підтримати чинного Главу держави.

«Закликаємо кандидатів від демократичних сил, які не вийшли до другого туру, підтримати демократичних проєвропейських кандидатів», – сказав Максим Саврасов.

Він також запросив волонтерів, які підтримували демократичних проєвропейських кандидатів, долучитися до команди Петра Порошенка.

«Давайте разом забезпечувати чесні вибори в другому турі», закликав М.Саврасов.

Він також зазначив, що Глава держави забезпечив демократичний виборчий процес в Україні.

«Головний принцип, на якому була побудована виборча кампанія Петра Порошенка: «Вибори мають бути чесними та чистими». І протягом всього часу ми дотримувалися цього принципу. Порошенко продемонстрував безпрецедентну прозорість фінансування кампанії. Він єдиний, хто сплатив за проведення агітації з власних задекларованих коштів, без маніпуляцій. Його підтримують люди, які є моральними авторитетами для мільйонів українців»,- зазначив Саврасов.

дата публікації: 01-04-2019

автор:


коментарі:

Головне

Матір все пам’ятає! До дня загибелі Героя України Ігоря Брановицького… Вічна Слава Героям!
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Ніна Брановицька – матір Героя України, солдата 90-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї ОАЕМБр із позивним «Натрій», Ігоря Брановицького. Вона живе надією на справедливість. Вона хоче, щоб убивство її сина в полоні визнали воєнним злочином і розслідували, як порушення Женевської конвенції

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: