У порт Одеси зайшли два кораблі НАТО

У понеділок, 1 квітня, два кораблі складу 2-ї постійної військово-морської групи  НАТО зайшли до Одеського морського порту.

Фрегат Королівських ВМС Канади «Торонто» і фрегат ВМС Іспанії «Санта Марія»  прибули до Одеси після патрулювання в Чорному морі  разом із іншими кораблями у складі 2-ї постійної військово-морської групи  НАТО протягом декількох діб.

«Під  час перебування в Одесі капітани кораблів проведуть  зустрічі  з військовими ЗС України та представниками місцевої влади, працюватимуть з військовослужбовцями ВМС України, а також прийматимуть відвідувачів на борту кораблів під час відкритих для відвідувань годин», – повідомили у посольстві Канади в Україні.

Після Одеси кораблі візьмуть участь  у навчанні PASSEX спільно з українськими кораблями в акваторії  Чорного моря «з метою підвищення взаємосумісності з кораблями Альянсу і держав-партнерів».

дата публікації: 01-04-2019




автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Не спи моя Рідна Земля, прокинься Моя Україно!
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Я думаю уже більшість учасників секти бекаючої маси “73%” зрозуміли, що грошей і дешевих комунальних послуг зелений вова оманський їм не дасть. Тому слухайте пісню, дивіться відеоряд, думайте над словами, згадуйте добрим словом Героїв, тримайте порох сухим і готуйтесь до нового Майдану!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: