У порт Одеси зайшли два кораблі НАТО

У понеділок, 1 квітня, два кораблі складу 2-ї постійної військово-морської групи  НАТО зайшли до Одеського морського порту.

Фрегат Королівських ВМС Канади «Торонто» і фрегат ВМС Іспанії «Санта Марія»  прибули до Одеси після патрулювання в Чорному морі  разом із іншими кораблями у складі 2-ї постійної військово-морської групи  НАТО протягом декількох діб.

«Під  час перебування в Одесі капітани кораблів проведуть  зустрічі  з військовими ЗС України та представниками місцевої влади, працюватимуть з військовослужбовцями ВМС України, а також прийматимуть відвідувачів на борту кораблів під час відкритих для відвідувань годин», – повідомили у посольстві Канади в Україні.

Після Одеси кораблі візьмуть участь  у навчанні PASSEX спільно з українськими кораблями в акваторії  Чорного моря «з метою підвищення взаємосумісності з кораблями Альянсу і держав-партнерів».

дата публікації: 01-04-2019

автор:


коментарі:

Головне

Зе+Хомчак
Зеленський призначив випускника московського військового училища Хомчака начальником Генштабу – Головнокомандувачем ЗС України
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Руслан Хомчак закінчив Московське загальновійськове училище. А стрімкий кар’єрний зліт Хомчака розпочався після приходу до влади убивці і зрадника януковича. У 2011 році полковник Хомчак указом Президента України № 859/2011 від 23 серпня 2011 року отримує військове звання генерал-майора. У травні 2012 його підвищують з посади начальника штабу 8-го армійського корпусу до командира 6-го армійського корпусу, а у серпні 2013 року присвоюють військове генерал-лейтенанта.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: