У другому турі для українців буде вибір між Бенджаменом Коломойським і Петром Порошенко

Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко.

«Про результати першого туру складно говорити неемоційно. Але скажу відразу, могло бути і гірше. У нас міг бути варіант: Коломойський проти Коломойського (Тимошенко проти Зеленського). Але, слава Богу, пані Тимошенко до другого туру не вийшла. І в другому турі буде вибір між Порошенком і Коломойським», – зауважив Гончаренко.

Він також відзначив, що скоро відбудуться дебати Петра Порошенка із Володимиром Зеленським.

«Чекаємо дебатів, чекаємо появу Зеленського на ток-шоу, на інтерв’ю, на зустрічах з виборцями, а не на концертах 95 кварталу. Ну і збираємо всі сили. Ну і закінчити хотів би словами Юлії Володимирівни: Зеленський – це тест на політичне самогубство для нації. Упевнений, що ми не будемо піддавати нашу країну таких ризиків», – відзначив Гончаренко.

дата публікації: 02-04-2019

автор:


коментарі:

Головне

Луценко-Коломойський
Юрій Луценко став ще одним адвокатом Коломойського і тепер його запросять в Зе-команду
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

ГПУ готова висунути звинувачення Коломойському та Боголюбову лише після завершення апеляції у Високому суді Лондона, який наклав на активи олігархів всесвітній арешт. Адже після цього ГПУ почне процес розривання кредитних договорів між Коломойським та ПриватБанком

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: