Гривня посилилася на 25 копійок щодо долара – курс НБУ на 8 квітня

Національний банк України встановив офіційний курс на 8 квітня на рівні 26 гривень 77 копійок за долар США. Це на 25 копійок менше, ніж курс, встановлений регулятором на 5 квітня.

Торги на міжбанківському валютному ринку 5 квітня відбувалися так: з початкового рівня 26 гривень 81 – 84 копійки котирування впродовж сесії опустилися до 26 гривень 65 – 69 копійок, повідомляє сайт «Мінфін». За цими даними, впродовж активної частини сесії пропозиція долара постійно переважала попит.

Свого пікового значення 28 гривень 39 копійок за курсом НБУ впродовж останнього року долар сягнув 30 листопада 2018 року. На 12 березня 2019 року офіційний курс становив 26 гривень 31 копійку, це найвищий курс гривні від липня 2018 року.

дата публікації: 05-04-2019

автор:


коментарі:

@Правда України

Головне

Павло Клімкін
Україна готова відмовитися від Мінських угод, якщо деякі європейські держави доб’ються зняття санкцій з росії в Раді Європи
розділ: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

«Мене вчора багато хто запитував, як буде Рада Європи діяти щодо санкцій проти рф. Я їм чесно сказав: якщо ви вчините так, як хочуть кілька країн, я того ж дня вийду і скажу, що, по-перше, «Мінська» у нас тепер немає, і, по-друге, його вбили не тільки в Москві, але і ви – послідовно», – заявив Павло Клімкін у Брюсселі.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: