Помпео: НАТО має швидко реагувати на нові загрози, такі, як Росія

Державний секретар США Майк Помпео закликав НАТО оперативно запобігати новим небезпекам до того, як вони стануть реальністю.

«Я маю на увазі, зокрема, такі речі, як втручання Росії в політичну боротьбу у Венесуелі, некерована міграція, кібератаки, загрози нашій енергетичній безпеці, стратегічне суперництво з боку Китаю в галузі високих технологій», – сказав Помпео.

Держсекретар США виступав 4 квітня у Вашингтоні на зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО, які зібралися з нагоди 70-ої річниці утворення Північноатлантичного оборонного альянсу.

Після свого виступу Помпео заявив про консенсус серед членів НАТО щодо того, що російські військовослужбовці повинні залишити Венесуелу. Учасники зустрічі також обговорювали активізацію військових заходів Росії в Чорному морі і, серед іншого, що захоплення українських кораблів і військових поблизу Керченської протоки в листопаді минулого року.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ закликав Москву повернути Україні захоплені судна і їхні команди. Він згадав і те, що НАТО планує розширити військове співробітництво з Україною і Грузією.

 

дата публікації: 05-04-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе-мултимільйонер
Ніби народний президент Зеленський виявився власником з десятка квартир і будинків в Україні, анексованому Криму, Італії та Британії
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Серед нерухомості, якої володіє Зеленський вказані будинок площею 353,5 квадратних метри та земельна ділянка у 1200 квадратів у Київській області, три квартири у Києві – 131,9, 254,5 та 198,6 квадратів, квартира у анексованому Криму, 15-кімнатна вілла в Італії і …

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: