СБУ повідомляє про затримання агітатора незаконних збройних угруповань

Служба безпеки України під керівництвом прокуратури Одеської області затримала підозрюваного в агітації на користь збройних угруповань «ЛНР» і «ДНР». Відповідну заяву відомство оприлюднило 6 квітня.

«Чоловік регулярно розміщував на персональних сторінках соцмереж інформацію із закликами до зміни державного кордону і конституційного ладу України. Також зловмисник популяризував терористичні організації «Д/ЛНР». Публікації агітатор отримував з російських пропагандистських Інтернет-видань та сайтів бойовиків незаконних збройних формувань», – йдеться в повідомленні СБУ.

Читайте також: У Києві розпочався суд над керівником «РИА Новости-Украина» Вишинським​

Згідно з ним, під час обшуку в підозрюваного виявили комп’ютер і мобільні пристрої з агітацією. Правоохоронці повідомили затриманому про підозру в посяганні на територіальну цілісність України.

Така кваліфікація передбачає позбавлення волі терміном від трьох до п’яти років з можливою конфіскацією майна.

дата публікації: 06-04-2019

автор:


коментарі:

@Правда України

Головне

ЗК тусує
Зепрезидент повідомив, що тарифи від нього не залежать і полетів на моря
post: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

Одні користувачі обурюються тим, як можна поїхати на відпочинок в момент, коли Кремль схвалює рішення про видачу російських паспортів для жителів так званих “ДНР” і “ЛНР”, інші – навпаки, не бачать в цьому нічого жахливого, адже Зеленський досі не вступив на посаду президента і “все одно нічого не може зробити”.

Read more

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: