«Боюся, що не встигну» – Зеленський про розпуск Ради

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський заявив, що в разі обрання «буде думати» про розпуск нинішнього скликання Верховної Ради, оскільки «ви ж розумієте, що нам це вигідно». Про це політик сказав у інтерв’ю РБК-Україна, опублікованому 18 квітня.

«Я боюся, що я не встигну. Я ламати закон не буду, не буду порушувати закон. Якщо ми встигнемо у термін за шість місяців до наступних виборів, коли ми маємо право розпустити парламент», – так Зеленський описав умови розпуску парламенту.

Новообраний президент України матиме юридичні підстави оголосити дострокові вибори до Верховної Ради, заявив цього тижня заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Сергій Березенко.

За його словами, відлік шести місяців до парламентських виборів, протягом яких неможливо розпустити Верховну Раду, починається після 27 травня.

Чергові парламентські вибори в Україні мають відбутися 27 жовтня. Термін за шість місяців до цього дня починається після 27 квітня. Березенко не пояснив способу свого підрахунку.

21 квітня відбудеться другий тур виборів президента, в якому змагатимуться шоумен Володимир Зеленський і чинний президент Петро Порошенко.

Відповідно до Конституції, новообраний президент складає присягу на урочистому засіданні Верховної Ради і вступає в повноваження не пізніше ніж через 30 днів після офіційної публікації результатів виборів (4 травня), тобто до 3 червня.

дата публікації: 18-04-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зараз в Україні відсутній суд: верховний суд подарував 21 мільйон шахраю коломойському, бо він друг зеленського
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Верховний Суд відхилив касаційну скаргу НБУ, який намагався продати заставу за кредитом рефінансування, виданому «Приватбанку» ще за часів Коломойського. Суд фактично вирішив, що і в майбутньому за борги олігарха має відповідати вже державний «Приватбанк», тобто прості українці!!!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: