Міністр закордонних справ Ірану планує візит до Північної Кореї

Міністр закордонних справ Ірану Джавад Заріф планує візит до Північної Кореї.

«Дата поїздки буде визначена та оголошена скоро», – цитує Заріфа іранське державне агентство IRNA. Інших деталей видання не повідомило.

Іран та КНДР перебувають під санкціями з боку Сполучених Штатів.

8 травня 2018 року президент США оголосив про вихід своєї країни з «ядерної угоди», пообіцявши відповідно повернути всі санкції щодо Ірану. Дональд Трамп при цьому стверджував, що Іран не виконує умов угоди. Інші учасники угоди – Франція, Німеччина, Велика Британія, Росія і Китай, а також Європейський союз – різко критикували цей крок і заявляли, що Іран повністю дотримується умов угоди, і вони теж продовжать дотримуватися її, доки її виконує Тегеран.

Санкції США стосуються іранських фінансових транзакцій в американських доларах, іранської автомобільної індустрії, купівлі комерційних літаків і металів, включно із золотом, продажів перських килимів, нафтодобувної, судноплавної, суднобудівної та фінансової сфер.

Американські санкції проти Північної Кореї запроваджені через її ядерну програму. США, зокрема, блокують активи компаній, які торгують із КНДР.

дата публікації: 28-04-2019

автор:


коментарі:

Головне

Трамп проти Коломойського
На шахрая Коломойського заведено чергову кримінальну справу в США і Україні. Пане Зеленський, у вас дуже каламутні друзі…
розділ: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

Громадяни США Ігор Фруман і Лев Парнас, які є клієнтами Рудольфа Джуліані – особистого адвоката американського президента Дональда Трампа – написали заяву у правоохоронні органи України та США на Ігоря Коломойського

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: