Поліція: чоловік заявив, що на Великдень підірвуть всі храми, церкви та синагоги Києва

Богослужіння на Великдень в Україні завершилися спокійно, повідомила прес-служба поліції України.

Проте правоохоронці розповіли, що 27 квітня до поліції Києва зателефонував невідомий та повідомив, що замінований Володимирський собор, а також додав, що на Великдень всі храми, церкви та синагоги в Києві будуть підірвані. Підозрюваного затримали через годину неподалік від таксофону, звідки був здійснений дзвінок. У поліції стверджують, що чоловік вже неодноразово залишав аналогічні повідомлення.

28 квітня у Харківський області до поліції зателефонував невідомий чоловік та повідомив, що він залишив гранату в церкві коли святив паску. Правоохоронці перевіряють цю інформацію.

За даними поліції, у масових заходах із нагоди святкування Великодня взяли участь майже 7 мільйонів громадян. До охорони правопорядку залучили 20 тисяч поліцейських.

Найчисельніші богослужіння відбулися у Львівській, Дніпропетровській та Чернівецькій області.

дата публікації: 28-04-2019

автор:


коментарі:

Головне

Зе+Богдан
Президент Зеленський порушує закони України і ми українці-президенти маємо право робити теж саме
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Зеленський порушив пункт 1 частини другої статті 90 Конституції України і закон про люстрацію. Юридичні докази не існування з 2016 року коаліції відсутні. Андрій Богдан працював на високих посадах за часів убивці і зрадника януковича, тому він підпадає під заборону займати державні посади згідно із законом про люстрацію і не має права ставати головою АП.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: