Держсекретар США обговорить питання України та Росії з канцлером Німеччини

Держсекретар США Майк Помпео обговорить із канцлером Німеччини Анґелою Меркель «питання, які становлять обопільний інтерес», серед яких «Україна, Росія, Китай, Сирія та Західні Балкани». Їхня зустріч відбудеться 7 травня в Берліні, повідомив офіційний сайт Держдепартаменту.

Також у межах свого європейського турне Помпео 8 травня відвідає Лондон, де з прем’єр-міністром Терезою Мей обговорить «спільні глобальні пріоритети».

6 травня держсекретар США побуває у Фінляндії, де відвідає 11-ту міністерську зустріч Арктичної ради, а 9 травня завершить турне в Гренландії, де проведе переговори з прем’єром цієї данської території Кімом Кільсеном, міністрами закордонних справ Данії Андерсом Самуельсоном та Гренландії Ане Лоне Баґґер.

дата публікації: 02-05-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Портнов-Коломойський
Шахрай Коломойський забрехався: ні! ми з Портновим не дружимо, але… позавчора бачилися!!!
розділ: Бізнес, Важливі новини, Усі новини

В інтерв’ю програмі журналістських розслідувань, оприлюдненому в четвер, на питання журналістів, чи має А.Портнов якийсь стосунок до команди В.Зеленського, бізнесмен Коломойський відповів: “Ні, ніякого …. Як чорт від ладану”. Разом з тим бізнесмен зазначив, що сам він уже 20 років перебуває в добрих стосунках з А.Портновим, і додав, що остання зустріч з екс-заступником АП у нього відбулася за день до запису інтерв’ю.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: