Шахрай Коломойський забрехався: ні! ми з Портновим не дружимо, але… позавчора бачилися!!!

Портнов-Коломойський

Ізраїльський бізнесмен Ігор Коломойський стверджує, що екс-заступник глави Адміністрації президента України часів президентства Віктора Януковича Андрій Портнов не має стосунку до команди новообраного президента України Володимира Зеленського.

В інтерв’ю програмі журналістських розслідувань, оприлюдненому в четвер, на питання журналістів, чи має А.Портнов якийсь стосунок до команди В.Зеленського, бізнесмен Коломойський відповів: “Ні, ніякого …. Як чорт від ладану”.

Разом з тим бізнесмен зазначив, що сам він уже 20 років перебуває в добрих стосунках з А.Портновим, і додав, що остання зустріч з екс-заступником АП у нього відбулася за день до запису інтерв’ю.

За словами І. Коломойського, в ті дні А.Портнов знаходився в Ізраїлі.

Окрім того, бізнесмен заперечує, що А.Портнов допомагає йому у вирішенні питань, пов’язаних з ПриватБанком.

Раніше член команди В.Зеленського, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк також спростував інформацію про те, що екс-заступник глави адміністрації президента часів Віктора Януковича А.Портнов і екс-міністр юстиції України Олена Лукаш мають якісь відносини із “Зе Командою”.

дата публікації: 02-05-2019
автор:


коментарі:

Головне

Зе+Ко+Я+Бо
Андрій Богдан вважає незаконною люстрацію кривавого януковича і його команди
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Призначення Андрія Богдана головою Адміністрації президента України порушує два положення закону України «Про очищення влади». Винесення Указу всупереч Закону означає, що Зеленський нехтує Законами України і демонструє на весь світ нехлюйське ставлення до Верховенства права і українців

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: