Шахрай Коломойський забрехався: ні! ми з Портновим не дружимо, але… позавчора бачилися!!!

Портнов-Коломойський

Ізраїльський бізнесмен Ігор Коломойський стверджує, що екс-заступник глави Адміністрації президента України часів президентства Віктора Януковича Андрій Портнов не має стосунку до команди новообраного президента України Володимира Зеленського.

В інтерв’ю програмі журналістських розслідувань, оприлюдненому в четвер, на питання журналістів, чи має А.Портнов якийсь стосунок до команди В.Зеленського, бізнесмен Коломойський відповів: “Ні, ніякого …. Як чорт від ладану”.

Разом з тим бізнесмен зазначив, що сам він уже 20 років перебуває в добрих стосунках з А.Портновим, і додав, що остання зустріч з екс-заступником АП у нього відбулася за день до запису інтерв’ю.

За словами І. Коломойського, в ті дні А.Портнов знаходився в Ізраїлі.

Окрім того, бізнесмен заперечує, що А.Портнов допомагає йому у вирішенні питань, пов’язаних з ПриватБанком.

Раніше член команди В.Зеленського, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк також спростував інформацію про те, що екс-заступник глави адміністрації президента часів Віктора Януковича А.Портнов і екс-міністр юстиції України Олена Лукаш мають якісь відносини із “Зе Командою”.

дата публікації: 02-05-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: