Голова Нацради з питань ТБ і радіомовлення заявив про звільнення

Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко заявив про намір піти у відставку із займаної посади. Про це йдеться у повідомленні на сайті відомства.

«Термін моїх повноважень як члена Національної ради завершується у липні. Проте сьогодні, за два місяці до його закінчення, я ухвалив рішення подати у відставку і піти з посади», – повідомив Артеменко.

Він заявив, що причиною такого рішення є «людська втома» і пропозиція перейти на іншу роботу.

Юрій Артеменко став головою Нацради з питань ТБ і радіомовлення у липні 2014 року. Був призначений до складу ради за квотою президента.

 

дата публікації: 04-05-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Портнов зрадник
Як дегенерат Портнов служив Віктору Януковичу і допомагав йому обкрадати і вбивати українців, а тепер проситься до Зеленського
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Щодо ролі Андрія Портнова у цій справі, то Тимошенко ще задовго до оголошення вироку стверджувала: «Кілька годин тому у Януковича була «сходка», де були Хорошковський, Льовочкін, Портнов та Отрош (глава Печерського суду). Узгоджували мій вирок». А 28 липня 2011 року Юлія Тимошенко, відповідаючи на запитання щодо залученості Андрія Портнова у цей процес, сказала: «Йому безпосередньо доручено все це проводити», вкотре наголосивши, що завдання «засудити її» дав безпосередньо Віктор Янукович. Ось такий Андрій Брут-Портнов з Луганська.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: