З’явився указ президента про звільнення Артеменка з посади члена Нацради з питань ТБ і радіо

Указ президента України Петра Порошенка про звільнення Юрія Артеменка з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

«Постановляю звільнити Артеменка Юрія Анатолійовича з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Президент України Петро Порошенко», – йдеться в тексті указу на сайті Адміністрації президента.

Указ датується 4 травня 2019 року.

Юрій Артеменко, що був призначений у 2014 році до складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за квотою президента, 4 травня оголосив про свою відставку через втому і пропозицію перейти на іншу роботу.

дата публікації: 04-05-2019

автор:


коментарі:

@Правда України

Головне

Коломойського в тюрму
Від США надійшов запит до України із вимогою арешту і екстрадиції підозрюваного у тяжких злочинам Ігора Коломойського
розділ: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

Цугцванг – термін, який використовують у шахах. Це положення, коли будь-який хід гравця веде до погіршення його позиції. В таку ситуацію поставив себе пан Зеленський, коли призначив на відповідальну посаду голови Адміністрації Президента України Андрія Богдана – чиновника кривавого януковича і подільника мафіозо Коломойського

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: