З’явився указ президента про звільнення Артеменка з посади члена Нацради з питань ТБ і радіо

Указ президента України Петра Порошенка про звільнення Юрія Артеменка з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

«Постановляю звільнити Артеменка Юрія Анатолійовича з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Президент України Петро Порошенко», – йдеться в тексті указу на сайті Адміністрації президента.

Указ датується 4 травня 2019 року.

Юрій Артеменко, що був призначений у 2014 році до складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за квотою президента, 4 травня оголосив про свою відставку через втому і пропозицію перейти на іншу роботу.

дата публікації: 04-05-2019

автор:


коментарі:

Головне

Ernst&Young ПриватБанк
Аудиторська компанія Ernst&Young підтвердила: Коломойський і Боголюбов обікрали українців на 7.8 мільярда доларів
розділ: Бізнес, Важливі новини, Усі новини

Всесвітньо відома аудиторська компанія Ernst&Young зазначила, що на кінець 2017 року банк визнавав заставне майно в сумі 5 мільярдів 610 мільйонів гривень в складі майна, що перейшло банку у власність як заставодержателя. Пізніше в 2018 році “ПриватБанк” скасував таке рішення і визнав кредит клієнту, що в результаті вплинуло на збільшення розміру кредитного портфеля.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: