США вирішили продати зброю Бахрейну і ОАЕ на близько 6 мільярдів доларів

Державний департамент США схвалив продаж зброї на суму близько 6 мільярдів доларів союзникам у Перській затоці – Бахрейну і Об’єднаним Арабським Еміратам. У Держдепартаменті 3 травня заявили, що повідомлення про потенційний продаж відправили до Конгресу, у якого зазвичай є 30 днів, щоб виступити проти.

В одному з повідомлень до Конгресу йдеться, що Бахрейн може потенційно придбати у США ракетні системи Patriot і обладнання на приблизно 2,48 мільярда доларів, а також кілька літаків. У Держдепартаменті також заявили про намір продати ОАЕ ракети на суму 2,73 мільярда доларів та інше військове обладнання.

Сполучені Штати покладаються на ОАЕ, Бахрейн і особливо Саудівську Аравію у протистоянні впливу Ірану в регіоні.

дата публікації: 04-05-2019

автор:


коментарі:

@Правда України

Головне

Ловіть Осипову
У Києві вільно бродять і ведуть підривну діяльність ворожі кремлівські тв-пропагандони: Инна Осипова і Андрей Стеняхин
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

У мережі опублікували фотографії, на яких видно, як путінські пропагандони безперешкодно ведуть репортажі з української столиці. Українці звернулися до правоохоронних органів з проханням адекватно відреагувати на дану інформацію. Потрібно відловлювати!, у клітку, а потім обмінювати на українських полонених! – пишуть деякі з них.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: