У Німеччині закрили один з найбільших в світі нелегальних онлайн-маркетів

Поліція в Німеччині закрила один з найбільших в світі нелегальних онлайн-маркетів, заарештувавши трьох підозрюваних до його діяльності. Прокуратура повідомила, що сайт «Уолл-стріт маркет» (WSM) дозволяв вести торгівлю незаконними наркотиками, викраденими даними, підробленими документами і шкідливим програмним забезпеченням.

Його називали частиною так званої Darkweb, сфери Інтернету, що недоступна через основні пошукові системи.

Повідомляється, що до викриття мережі були залучені Europol, ФБР і поліція Нідерландів.

Серед заарештованих в ході операції є троє чоловіків – 22, 29 і 31-річного віку.

Крім того, були конфісковані комп’ютери, що використовувались для управління ринком, понад 550 тисяч євро готівкою, 1 мільйон євро в криптовалюті Bitcoin і Monero, а також кілька транспортних засобів.

За даними правоохоронців, зашифрована платформа мала понад 1 мільйон облікових записів клієнтів, 5 тисяч зареєстрованих продавців і понад 60 тисяч пропозицій продажу.

У Europol повідомили, що викриття WSM почалося після того, як на початку року фінська влада закрила нелегальний торговий маркет Silkkitie (Valhalla), після чого деякі фінські торговці наркотиками перейшли на WSM.

дата публікації: 04-05-2019

автор:


коментарі:

Головне

Зе слуга Ко
Ещё доказательства, что Зеленский – это клоун Коломойского, а Беня – раб Путина и враг Украины
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

В течение двух последних лет Владимир Зеленский по меньшей мере одиннадцать раз летал в Женеву, когда там жил олигарх Игорь Коломойский, а после переезда олигарха в Израиль летом 2018-го Зеленский еще дважды слетал в Тель-Авив. В каждой второй поездке Зеленского сопровождал юрист олигарха Андрей Богдан, который в итоге стал главным юридическим советником кампании Зеленского на выборах президента.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: