У Німеччині закрили один з найбільших в світі нелегальних онлайн-маркетів

Поліція в Німеччині закрила один з найбільших в світі нелегальних онлайн-маркетів, заарештувавши трьох підозрюваних до його діяльності. Прокуратура повідомила, що сайт «Уолл-стріт маркет» (WSM) дозволяв вести торгівлю незаконними наркотиками, викраденими даними, підробленими документами і шкідливим програмним забезпеченням.

Його називали частиною так званої Darkweb, сфери Інтернету, що недоступна через основні пошукові системи.

Повідомляється, що до викриття мережі були залучені Europol, ФБР і поліція Нідерландів.

Серед заарештованих в ході операції є троє чоловіків – 22, 29 і 31-річного віку.

Крім того, були конфісковані комп’ютери, що використовувались для управління ринком, понад 550 тисяч євро готівкою, 1 мільйон євро в криптовалюті Bitcoin і Monero, а також кілька транспортних засобів.

За даними правоохоронців, зашифрована платформа мала понад 1 мільйон облікових записів клієнтів, 5 тисяч зареєстрованих продавців і понад 60 тисяч пропозицій продажу.

У Europol повідомили, що викриття WSM почалося після того, як на початку року фінська влада закрила нелегальний торговий маркет Silkkitie (Valhalla), після чого деякі фінські торговці наркотиками перейшли на WSM.

дата публікації: 04-05-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе+Богдан
Підтримай петицію за відставку Глави Адміністрації Президента України Богдана Андрія Йосиповича
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Ми, громадяни України, вимагаємо негайної відставки Глави Адміністрації Президента України Богдана Андрія Йосиповича через порушення закону про очищення влади (люстрацію). Відповідно до відкритої інформації, Богдан двічі працював в уряді Азарова, а звільнив уже Яценюк після Революції Гідності 5.03.2014 року.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: