Північна Корея запустила «неідентифікований снаряд» у Тихий океан

Північна Корея запустила «неідентифікований снаряд» у Тихий океан, повідомляють військові Південної Кореї. Це сталося менше ніж через тиждень після того, як лідер КНДР Кім Чен Ин стежив за ракетними випробуваннями, проведеними Пхеньяном.

Управління спільних начальників штабів Південної Кореї заявило 9 травня, що снаряд випустили приблизно о 10:30 за київським часом. Інших подробиць наразі немає.

Водночас американська група моніторингу, Центр стратегічних і міжнародних досліджень, повідомила, що регіон, звідки запустили снаряд, є місцем розташування бази ракет середньої дальності на східному узбережжі Північної Кореї.

Читайте також: Північнокорейський лідер Кім готовий віддати ядерну зброю під «залізні» гарантії безпеки

Ситуація на Корейському півострові загострилася 4 травня, коли Північна Корея провела ракетні випробування.

Після цього Пхеньян розкритикував США і Південну Корею і заявив, що попередні запуски ракет були частиною «регулярних навчань із самооборони». КНДР відкидає критику своїх дій з боку США і Південної Кореї, які називають запуски ракет провокацією.

Останні запуски, про які повідомлялося, відбулися на тлі дипломатичного зриву після саміту на початку цього року між президентом США Дональдом Трампом і північнокорейським лідером Кім Чен Ином. Пхеньян хоче, щоб санкції щодо нього були зняті до того, як він здійснить денуклеаризацію. Вашингтон наполягає на тому, щоб Північна Корея негайно відмовилася від ядерної зброї.

дата публікації: 09-05-2019

автор:


коментарі:

Головне

ZK-наркота
Зеленский отказался сдавать тест на наркотики по волосам. Ему есть что скрывать!
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Делая тест по волосам два раза в год, вы полностью исключите наркоманов из кандидатов в Президенты, а также дисциплинируете всех сотрудников Администрации Президента. Теперь, под страхом увольнения, у них не будет желания покурить даже травку. А еще вы, воэможно, спасете собственных детей, ведь они не будут наблюдать Президента-наркомана!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: