Угруповання «Ісламська держава» повідомило про створення своєї «провінції» в Індії

Бойовики екстремістського угруповання «Ісламська держава» повідомили про створення своєї «провінції» в Індії після боїв із силами безпеки в спірному регіоні Кашмір, під час яких загинув імовірний бойовик-ісламіст.

Пов’язана з бойовиками інформагенція Amaq повідомила, що лідери угруповання назвали цю територію «Вілайя Хінд». У цьому ж повідомленні йдеться, що ісламісти завдали жертв армії Індії в місті Амфіпора, в окрузі Шопіан, в Кашмірі. Раніше індійська поліція заявила про знищення бойовика під час боїв у Шопіані.

Нинішня заява «Ісламської держави» може розглядатися як намір угруповання зміцнити свої позиції після того, як у квітні ісламісти були вигнані з самозваного «халіфату» в Іраку та Сирії.

Відтоді вони активізували свої напади, одним з яких став вибух на вибух на Великдень у Шрі-Ланці, в результаті якого загинули щонайменше 253 людини.

дата публікації: 11-05-2019

автор:


коментарі:

@Правда України

Головне

Потрійні громадянства ЗК-команди
THE GAME IS OVER! У Зеленського і його помічників виявлені російські та ізраїльські паспорти!
post: Важливі новини, Війна, Усі новини

Неназване джерело у виборчому штабі кандидата Зеленського повідомило репортерському об’єднанню “Міждержавна Група” сенсаційну інформацію. У ключових членів Зе-команди є громадянство інших держав, що є грубим порушушенням Конституції – Основного Закону України, а саме Статті 4:В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.

Read more

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: