Головний редактор TVi заявляє, що його машину спалили

Головний редактор каналі TVi Володимир Єгоров заявляє, що невідомі особи підпалили його машину в Києві. Він вважає, що це пов’язано з його журналістською роботою.

«Сьогодні о 4:30 мою машину підпалили. Я пов’язую це з професійною діяльністю. Сусіди говорять про хлопок, який підпал», – повідомив Єгоров на своїй сторінці в соцмережах.

Він також зазначив, що на місці події працює слідча група. Також Єгоров зазначив, що в нього «є здогадки» щодо ймовірних обставин події.

Поліція Києва інцидент наразі не коментувала.

Згодом журналіст повідомив також, що спілкувався з приводу підпалу з представниками ОБСЄ.

У квітні 2019 року стало відомо про спалення машини головного редактора газети «Зоря» Володимира Пісоцького у Дніпрі

дата публікації: 12-05-2019

автор:


коментарі:

Головне

Зе+Богдан
Президент Зеленський порушує закони України і ми українці-президенти маємо право робити теж саме
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Зеленський порушив пункт 1 частини другої статті 90 Конституції України і закон про люстрацію. Юридичні докази не існування з 2016 року коаліції відсутні. Андрій Богдан працював на високих посадах за часів убивці і зрадника януковича, тому він підпадає під заборону займати державні посади згідно із законом про люстрацію і не має права ставати головою АП.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: