ОАЕ заявили про «саботаж» на чотирьох комерційних суднах в Оманській затоці

Об’єднані Арабські Емірати заявили, що чотири комерційні судна стали цілями «операцій саботажу» біля Перської затоки, поблизу територіальних вод країни.

Як заявило Міністерство закордонних справ ОАЕ, цей інцидент на схід від порту Фуджейра в Оманській затоці, що сполучає Перську затоку з Аравійським морем, – «небезпечна подія».

За цією заявою, поранених чи загиблих немає. Про природу чи можливих призвідників саботажу нічого не сказано.

Раніше 12 травня емірат Фуджейра, що входить до складу ОАЕ, заперечив повідомлення засобів інформації, які заявляли, що в самому однойменному порту сталися вибухи.

Повідомлення надійшло в час посилення напруженості у відносинах між Іраном і США навколо Перської затоки. США раніше цього тижня оголосили, що спрямовують до Перської затоки свою авіаносну бойову групу флоту і бомбардувальники.

Перська затока є важливим коридором транспортування нафти і газу. Крок США має на меті протистояти, як заявляли посадовці, «чітким ознакам» загрози з боку Ірану інтересам Вашингтона і його союзників у регіоні.

дата публікації: 13-05-2019

автор:


коментарі:

Головне

Павло Клімкін
Україна готова відмовитися від Мінських угод, якщо деякі європейські держави доб’ються зняття санкцій з росії в Раді Європи
розділ: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

«Мене вчора багато хто запитував, як буде Рада Європи діяти щодо санкцій проти рф. Я їм чесно сказав: якщо ви вчините так, як хочуть кілька країн, я того ж дня вийду і скажу, що, по-перше, «Мінська» у нас тепер немає, і, по-друге, його вбили не тільки в Москві, але і ви – послідовно», – заявив Павло Клімкін у Брюсселі.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: