У Раді з’явилися ще дві пропозиції щодо дати інавгурації

У Верховній Раді України зареєстровані ще два проекти постанов про дату інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського.

Так, народний депутат Віталій Купрій (позафракційний) пропонує привести до присяги новообраного президента України 26 травня, а депутат від фракції БПП Володимир Куренной зареєстрував проект постанови про проведення інавгурації 17 травня.

Купрій раніше подав проект постанови про призначення інавгурації на 20 травня.

Загалом парламентарі зареєстрували сім відповідних проектів постанов, один із них згодом відкликали.

14 травня о 12:00 Комітет із питань регламенту Верховної Ради України має розглянути питання про дату інавгурації новообраного президента.

Напередодні чинний президент України Петро Порошенко закликав Верховну Раду якнайшвидше визначитися з датою інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського.

13 травня голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що парламент цього тижня має розглянути постанову про призначення інавгурації президента.

Новообраний президент Володимир Зеленський наполягає на інавгурації 19 травня. Ця ініціатива викликала різку критику, зокрема, через те, що цього року саме на 19 травня припадає пам’ятний день, День пам’яті жертв політичних репресій.

дата публікації: 14-05-2019

автор:


коментарі:

Головне

Замана-Янукович-путін
Зеленський випустив з тюрми Володимира Заману – агента путіна і януковича
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Екс-військовий підозрювався в тому, що в період з 2010-го по 27 лютого 2014 року приймав протиправні управлінські рішення і здійснював незаконні дії щодо зміни системи управління військами, що призвело до зниження обороноздатності держави. Йому загрожувало до 15 років за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України: державна зрада

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: