В анексованому Криму російські льотчики тренуються «відбивати висадку десанту» – командування

Російська авіація навчалася відбивати висадку морського й повітряного десанту на узбережжі окупованого Криму в рамках льотного тактичного навчання. Про це повідомляє прес-служба Міноборони Росії.

«Більше 50 літаків і вертольотів відпрацювали навчально-бойові завдання зі знищення корабельних угруповань противника, нанесення поразки морському десанту на березі, відбиття висадки повітряних десантів. Розгром десанту на березі забезпечили екіпажі двадцяти ударних вертольотів армійської авіації Мі-35 і Ка-52, а також ланка штурмовиків Су-25», – мовиться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що для ураження корабельних угруповань на переході морем задіяли дві ланки бомбардувальників Су-24М і Су-34, а також близько 10 винищувачів Су-27М3.

Після анексії Криму в 2014 році Росія проводить регулярні військові навчання на півострові. У Генштабі України дії російських військових в Криму називають незаконними.

дата публікації: 15-05-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: