Екс-депутат Держдуми Росії Пономарьов повідомив про отримання українського громадянства

Колишній депутат Державної думи Росії Ілля Пономарьов повідомив, що за указом президента Петра Порошенка йому надано українське громадянство.

«Нарешті, це трапилось! Сьогодні чинний президент України Петро Порошенко в останній робочий день своєї каденції підписав указ про надання мені українського громадянства, відповідно до державного інтересу. Я сказав йому і хочу повторити тут: це буде означати новий етап мого життя, і є великою честю, і величезною відповідальністю. Буду використовувати новий статус з метою отримання нових іноземних інвестицій для країни, створення нових робочих місць, збільшення державного бюджету – все це для зростання добробуту українців. Впевнений, що процвітання України – це ключ до змін у Росії», – написав Пономарьов на сторінці у Facebook.

Пономарьов відзначив у дописі кількох посадовців, без яких, на його думку, він не мав би українського громадянства, зокрема генпрокурора Юрія Луценка.

Колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов проходив свідком у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича. Під час допиту торік він заявив, що Олександр Янукович, син президента-утікача, отримав мільярд доларів під час покупки Росією українських єврооблігацій на три мільярди доларів у 2013 році.

 

дата публікації: 17-05-2019

автор:


коментарі:

@Правда України

Головне

Зе+Хомчак
Зеленський призначив випускника московського військового училища Хомчака начальником Генштабу – Головнокомандувачем ЗС України
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Руслан Хомчак закінчив Московське загальновійськове училище. А стрімкий кар’єрний зліт Хомчака розпочався після приходу до влади убивці і зрадника януковича. У 2011 році полковник Хомчак указом Президента України № 859/2011 від 23 серпня 2011 року отримує військове звання генерал-майора. У травні 2012 його підвищують з посади начальника штабу 8-го армійського корпусу до командира 6-го армійського корпусу, а у серпні 2013 року присвоюють військове генерал-лейтенанта.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: