Рада і уряд «очевидно» працюватимуть до виборів парламенту – Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що Верховна Рада і Кабінет міністрів працюватимуть до парламентських виборів, запланованих на кінець жовтня.

Він сказав про це, виступаючи в парламенті 17 травня на годині запитань до уряду, після того, як спікер Андрій Парубій оголосив про припинення діяльності коаліції, створеної 2014 року.

«Очевидно, що український парламент і український уряд працюватимуть до наступних парламентських виборів. Давайте спільно з новообраним президентом визначимо той порядок денний, який нас об’єднує», – сказав голова уряду.

Він закликав депутатів повернутися до зміни виборчої системи і питання депутатської недоторканності.

Читайте також: У Зеленського кажуть, що підстави для розпуску Ради є, спікер Парубій стверджує – немає

17 травня парламентська фракція «Народний фронт» оголосила про вихід із коаліції. Після цього спікер Андрій Парубій оголосив про припинення діяльності коаліції і заявив про початок 30-денного терміну для формування нової. До закінчення цього терміну президент не може розпустити Верховну Раду.

У разі якщо депутати не створять нову коаліцію, президент має право оголосити про розпуск парламенту і призначити дострокові вибори. Однак за півроку до припинення повноважень Верховної Ради розпускати парламент не можна.

Чергові вибори парламенту заплановані на 27 жовтня 2019 року.

 

дата публікації: 17-05-2019

автор:


коментарі:

Головне

Зе+Хомчак
Зеленський призначив випускника московського військового училища Хомчака начальником Генштабу – Головнокомандувачем ЗС України
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Руслан Хомчак закінчив Московське загальновійськове училище. А стрімкий кар’єрний зліт Хомчака розпочався після приходу до влади убивці і зрадника януковича. У 2011 році полковник Хомчак указом Президента України № 859/2011 від 23 серпня 2011 року отримує військове звання генерал-майора. У травні 2012 його підвищують з посади начальника штабу 8-го армійського корпусу до командира 6-го армійського корпусу, а у серпні 2013 року присвоюють військове генерал-лейтенанта.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: