Обвинуваченого у вбивстві Тараса Познякова засудили до довічного ув’язнення

Києво-Святошинський районний суд Київської області засудив до довічного ув’язнення Дмитра Голуба, обвинуваченого у вбивстві водія BlaBlaCar львів’янина Тараса Познякова.

Голуб назвав вирок «цирком» і заявив, що його громадянські права порушені. Він може подати апеляцію впродовж 30 днів.

За даними слідства, 4 квітня Тарас Позняков на власному авто «Ауді А-6» виїхав зі Львова до Києва. По дорозі погодився підвезти до столиці України двох осіб, які представилися учасниками АТО, але до міста він не доїхав і зник разом зі своїм автомобілем. Згодом машину знайшли в Києво-Святошинському районі на Київщині. На цей час місцеперебування Познякова невідоме.

У травні в міжнародний розшук оголосили підозрюваних у вбивстві Познякова – двох уродженців Росії: Дмитра Голуба (громадянин України) і Луана Кінгісеппа (громадянин Росії).

Голуба затримали в серпні 2016 року в Хмельницькій області. Кінгісепп загинув у березні 2019 року в Києві внаслідок вибуху у квартирі.

дата публікації: 28-05-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Середньомісячна заробітна плата члена наглядової ради Укрзалізниці складає 588 тисяч гривень
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Кабінет міністрів призначив колишнього народного депутата Сергія Лещенка членом наглядової ради акціонерного товариства «Українська залізниця». Середньомісячна заробітна плата члена наглядової ради «УЗ» складає 588 тисяч гривень

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: