Росія: ексвисокопосадовця МВС засудили до 13 років колонії

Пресненський суд столиці Росії Москви засудив до 13 років колонії Дмитра Захарченка, колишнього заступника керівника управління «Т» головного управління економічної безпеки та протидії корупції МВС Росії.

Захарченка визнали винним у справі про отримання хабаря та перешкоджання правосуддю.

Крім того, експосадовця оштрафували на 117 мільйонів рублів (майже 47,6 мільйона гривень) та позбавили його спеціального звання полковника та державних нагород.

Представники Захарченка заявили про невинуватість свого клієнта та пообіцяли оскаржити вирок.

10 вересня 2016 року посадовця заарештували. Слідчі заявили, що в нього вилучили дев’ять мільярдів рублів (понад 3,5 мільярда гривень).

дата публікації: 10-06-2019

автор:


коментарі:

Головне

Путін+Коломойський
Американці сьогодні практично гарантують Коломойському повне кримінальне переслідування і конфіскацію активів, тому він зацікавлений у зближенні з путіним
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Справа підкріплена фактажем, там повно доказів, як Коломойський крав гроші Приватбанку і є ще друга справа, яка розслідується ФБР. Це справа про відмивання грошей. У тому числі відмивання грошей на користь Януковича. А там близько 35 мільярдів доларів, які відмиті Приватом через його кіпрську філію.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: