Британія посилить військову присутність у Перській затоці

Велика Британія відправить другий військовий корабель в Перську затоку. Як повідомляє AFP, до фрегату Montrose приєднається есмінець Duncan, який брав участь в навчаннях НАТО в Чорному морі.

Іранська влада застерегла Лондон від вступу, як заявили в Тегерані, «у небезпечну гру».

9 липня іранські кораблі спробували захопити британський нафтовий танкер, що йшов в супроводі фрегата Montrose. Британські моряки почали вимагати від іранської сторони припинити переслідування. У Тегерані спробу захоплення британського танкера заперечують.

Читайте також: Іран заявив Британії, що не залишить «без відповіді» арешт свого нафтового танкера​

Минулого тижня морська піхота Великої Британії затримала в водах Гібралтару іранський нафтовий танкер Grace 1, що прямував до Сирії, порушуючи міжнародних санкцій. Тегеран обіцяв вжити заходів у відповідь.

Британська влада підвищила ступінь загрози своїм судам в Перській затоці до «критичної». Тим часом Вашингтон запропонував створити коаліцію для охорони та супроводу всіх танкерів у Перській затоці.

У травні і червні США звинуватили Тегеран в атаках на танкери в Оманській і Перській затоках. Іран всі звинувачення відкидає.

дата публікації: 12-07-2019

автор:


коментарі:

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: