КВУ повідомляє про окремі випадки адмінресурсу перед виборами

Спостерігачі КВУ повідомляють про окремі випадки використання адміністративного ресурсу в перебігу виборчої кампанії у низці регіонів України.

«За оцінкою організації, факти та масштаби використання технології адмінресурсу не є значними і є співставними із використанням цієї технології на парламентських виборах 2014 року. Однією із форм адміністративного ресурсу є публічна підтримка кандидатів особами, які працюють в органах місцевого самоврядування чи органах державної влади», – йдеться в повідомленні.

У КВУ повідомили, що факти застосування адмінресурсу зафіксували у Київській, Одеській, Херсонській, Хмельницькій областях та на Луганщині.

Серед поширених порушень – спільні заходи чиновників і кандидатів в депутати, підтримка представниками влади на місцях у висвітленні інформації про кандидата у місцевих ЗМІ, пропозиції бюджетникам за гроші прийти на «зустріч виборців».

19 липня – останній день, коли дозволена передвиборча агітація кандидатами у народні депутати на позачергових виборах до Верхової Ради, що відбудуться цієї неділі, 21 липня.

дата публікації: 19-07-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Матір все пам’ятає! До дня загибелі Героя України Ігоря Брановицького… Вічна Слава Героям!
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Ніна Брановицька – матір Героя України, солдата 90-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї ОАЕМБр із позивним «Натрій», Ігоря Брановицького. Вона живе надією на справедливість. Вона хоче, щоб убивство її сина в полоні визнали воєнним злочином і розслідували, як порушення Женевської конвенції

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: