У липні збільшилася кількість людей, які перетнули адмінкордон із Кримом – МінТОТ

У липні збільшилася кількість людей, які перетинають адміністративний кордон між анексованим Росією Кримом і Херсонською областю, повідомляє пресслужба Міністерства України у справах тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

«У порівнянні з червнем кількість перетинів цивільного населення збільшилася на 33,31%, а також збільшилася кількість перетинів транспортних засобів на 38,09%», – йдеться в повідомленні.

Згідно з даними відомства, за місяць адмінкордон перетнули понад 347 тисяч людей і майже 58 тисяч автомобілів.

При цьому в міністерстві відзначили, що громадяни, які живуть в анексованому Криму, їздять на материкову частину України, щоб відвідати сім’ю, купити необхідні товари, а також отримати потрібні їм послуги.

Після анексії Криму Росією на початку 2014 року між материковою Україною і півостровом проліг формально адміністративний, але фактично – справжній кордон. У Херсонській області на адмінкордоні з Кримом працюють три контрольних пункту в’їзду / виїзду – «Каланчак», «Чонгар» і «Чаплинка».

 

дата публікації: 08-08-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Служка бєні олександр дубінський подавав документи на отримання громадянства Румунії
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Журналісти-розслідувачі отримали документи, які підтверджують, що у грудні 2017 року олександр дубінський подав заявку на отримання громадянства Румунії. А Національне агентство з питань громадянства Румунії присвоїло йому персональний номер

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: