Суд в Росії продовжив арешт ще 2 фігурантам другої сімферопольської групи у «справі Хізб ут-Тахрір»

Шахтинський міський суд в Росії задовольнив клопотання слідства про продовження до 15 листопада терміну арешту ще двом фігурантам другої сімферопольської групи у «справі Хізб ут-Тахрір», повідомило громадське об’єднання «Кримська солідарність».

«13 серпня 2019 року в Шахтинскому міському суді відбувся розгляд клопотання слідства про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Муедінову Яшару і Абдулгазієву Тофіку», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що засідання відбувалося в закритому режимі.

Раніше сьогодні Таганрозький міський суд Росії продовжив до 14 листопада термін утримання під вартою чотирьом фігурантам другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» – Сейрану Муртазу, Меджіту Абдурахманову, Енверу Аметову і Рустему Сейтхалілову.

Обвинуваченими у цій справі є 25 кримських татар, 23 з яких вивезені в СІЗО Ростова-на-Дону, Таганрога і російського міста Шахти, один – Раім Айвазов – перебуває в СІЗО Сімферополя, ще один – Едем Яячіков – зник наприкінці березня.

Раніше представник ОБСЄ зі свободи ЗМІ Арлем Дезір засудив арешт активістів «Кримської солідарності» після масових обшуків 27 березня в анексованому Криму і закликав до їх негайного звільнення з російського СІЗО. У Міністерстві закордонних справ Росії заявили, що заклики представника ОБСЄ викликають «подив».

 

дата публікації: 13-08-2019

автор:


коментарі:

Головне

Війна продовжується
Поки Зеленський з Богданом допомагає Коломойському вкрасти у нас $2 млрд., у Дніпрі в лікарні Мечникова знову рятують тяжкопоранених українців
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

У Дніпрі, в обласній клінічній лікарні імені Мечникова, рятують двох тяжкопоранених бійців, доправлених санавіацією із зони бойових дій на Донбасі. Про це у середу розповів головний лікар лікарні Сергій Риженко.Військові отримали поранення в районі села Водяного на Донеччині, обидва у дуже тяжкому стані.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: