Усик є безумовним фаворитом бою з Візерспуном – букмекери

Український боксер Олександр Усик є беззаперечним фаворитом бою проти американця Чазза Візерспуна, який відбудеться 13 жовтня на арені Wintrust у Чикаго.

Ставки на перемогу Олександра приймаються з коефіцієнтом 1,01 тобто поставивши 100 гривень на українця, отримати можна 101 гривню. Коефіцієнт на нічию оцінюється котируванням 34, успіх 38-річного американця – 17.

13 жовтня Усик мав боксувати з Тайроном Спонґом із Нідерландів, але потенційний суперник провалив допінг-тест, а команда Усика за чотири дні до бою знайшла заміну в особі Візерспуна.

Поєдинок 13 жовтня для Олександра Усика є дебютним у суперважкій вазі, раніше він був абсолютним чемпіоном світу у важкій вазі.

дата публікації: 10-10-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Ловіть Осипову
У Києві вільно бродять і ведуть підривну діяльність ворожі кремлівські тв-пропагандони: Инна Осипова і Андрей Стеняхин
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

У мережі опублікували фотографії, на яких видно, як путінські пропагандони безперешкодно ведуть репортажі з української столиці. Українці звернулися до правоохоронних органів з проханням адекватно відреагувати на дану інформацію. Потрібно відловлювати!, у клітку, а потім обмінювати на українських полонених! – пишуть деякі з них.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: