Туреччина веде переговори з Росією про подальшу закупівлю комплексів С-400 – ЗМІ

Туреччина веде переговори із Росією про подальші закупівлі ракетних комплексів С-400, попри численні заперечення Вашингтону щодо цього.

Російські ЗМІ цитують голову «Рособоронекспорту» Олександра Міхеєва, який заявив, що сторони обговорюють фінансування і «графік поставок».

Деталей він не навів.

Перший етап поставок C-400 Туреччині завершився у липні цього року. Проти поставок комплексів виступають США.

США вказували, що С-400 несумісні з системами НАТО і можуть загрожувати літакам F-35. Вашингтон заявив, що придбання Анкарою російських систем автоматично передбачає санкції проти Туреччини.

У Пентагоні заявили, що переведення виробництва F-35 з Туреччини обійдеться в 500-600 мільйонів доларів. Туреччина виробляє багато складових для цих літаків-винищувачів, і Сполученим Штатам доведеться шукати альтернативних постачальників.

Туреччина також замовила понад 100 літаків F-35 на 1,4 мільярда доларів для використання у військових цілях, і представники США заявляють, що угода буде заблокована через придбання російських С-400.

17 липня Туреччина засудила рішення США виключити її з програми F-35, назвавши це «несправедливим» кроком.

У вересні цього року Туреччина заявила про завершення другої партії поставок ракетних комплексів С-400.

 

дата публікації: 23-10-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

У 2020 році генеральний директор “Укрпошти“ Ігор Смілянський призначив собі зарплату 1,9 млн гривен на місяць!
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Нещодавня заява гендиректора «Укрпошти» Ігоря Смілянського про те, що на початку 2019 року компанія «продовжить підвищувати зарплати своїм співробітникам, включаючи листонош та операторів відділень» та у разі вчасного виділення коштів з держбюджету «збереже існуючу мережу відділень» – обурила працівників поштових відділень

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: