Казахстан: поліція затримує людей, щоб запобігти масовим антиурядовим протестам – відео

У Казахстані у суботу 26 жовтня 2019 року поліція затримала понад три десятки людей у кількох містах, включаючи Алмати, яке є найбільшим містом країни. Люди намагалися зібратися на антиурядові акції протесту, які влада вважає «незаконними діями». За словами протестувальників, вони вийшли на вулиці своїх міст, щоб виступити проти «розширення» ділових зв’язків між Китаєм і Казахстаном. Також вони закликали звільнити політв’язнів, утримуваних владою Казахстану. (Відео Казахстанська редакція Радіо Свобода/Радіо Вільна Європа)

дата публікації: 26-10-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зеленському пора обрізати член, одягати кепу і втікати в Ізраїль!
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Підписавши угоду в Мінську про створення Консультативної ради з представниками “окремих районів України”, батько корупції леонід кучма, за вказівкою зеленського, прямо порушив Конституцію і закон України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих теріторіях у Донецькій та Луганській областях

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: