У Польщі повідомили про затримання підозрюваного у шпигунстві на користь Росії

Агентство внутрішньої безпеки Польщі 28 жовтня повідомило про затримання підозрюваного у шпигунстві на користь Росії. Відомство заявило, що йдеться про особу на ім’я Петро Ш.

Згідно з повідомленням, чоловіка заарештували на три місяці. Крім співпраці з російською розвідкою, його також звинувачують за двома іншими статтями: незаконне зберігання зброї і боєприпасів та використання підроблених документів.

Польське видання tvp.info повідомило, що чоловік був співробітником Агентства військового майна Польщі. В чому полягала його співпраця з Росією представники польських спецслужб не розголошують.

Російська сторона публічно не коментувала заяви польських розвідників.

 

дата публікації: 28-10-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Путін+Коломойський
Крадун Коломойський ліг під кривавого Путіна: конфлікт на Донбасі є громадянською війною українців!
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Ізраїльський бізнесмен Ігор Коломойський вважає, що на Донбасі відбувається громадянський конфлікт, при якому одну зі сторін підтримує Російська Федерація. На Донбасі громадянський конфлікт. Можна сказати, і громадянська війна. На уточнююче запитання, хто з ким воює на Донбасі, бізнесмен відповів: “Українці з українцями”.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: