Британія: спікер Палати громад пішов у відставку після 10 років роботи

Спікер Палати громад парламенту Великої Британії Джон Беркоу 31 жовтня провів своє останнє засідання. Про це повідомили у парламенті і виклали запис 2009 року, коли Беркоу вперше сів у крісло спікера.

 

Про наміри залишити посаду спікера британської палати громад 31 жовтня Беркоу оголосив ще у вересні, коли парламент вдруге відхилив пропозицію прем’єр-міністра Боріса Джонсона щодо Brexit та дострокових виборів.

 

29 жовтня Палата громад парламенту Великої Британії у третьому читанні підтримала законопроєкт про проведення позачергових виборів 12 грудня.

дата публікації: 31-10-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Путін+Коломойський
Американці сьогодні практично гарантують Коломойському повне кримінальне переслідування і конфіскацію активів, тому він зацікавлений у зближенні з путіним
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Справа підкріплена фактажем, там повно доказів, як Коломойський крав гроші Приватбанку і є ще друга справа, яка розслідується ФБР. Це справа про відмивання грошей. У тому числі відмивання грошей на користь Януковича. А там близько 35 мільярдів доларів, які відмиті Приватом через його кіпрську філію.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: