Нижня палата Конгресу проголосувала за процедуру імпічменту Трампа

Палата представників Конгресу США більшістю голосів проголосувала за визначення процедури імпічменту 45 президента країни Дональда Трампа.

Резолюцію підтримали 231 з 234 конгресменів-демократів і один незалежний депутат, 196 республіканців проголосували проти.

Голосування стало першою офіційною перевіркою популярності парламентського розслідування проти президента, яке почалося 24 вересня. Схвалений документ передбачає проведення публічних слухань під час розслідування проти Трампа і оприлюднення стенограм з закритих засідань, а також визначає, які права мають президент США і противники імпічменту в Конгресі.

Новина доповнюється.

дата публікації: 31-10-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Замана-Янукович-путін
Зеленський випустив з тюрми Володимира Заману – агента путіна і януковича
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Екс-військовий підозрювався в тому, що в період з 2010-го по 27 лютого 2014 року приймав протиправні управлінські рішення і здійснював незаконні дії щодо зміни системи управління військами, що призвело до зниження обороноздатності держави. Йому загрожувало до 15 років за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України: державна зрада

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: