Нижня палата Конгресу проголосувала за процедуру імпічменту Трампа

Палата представників Конгресу США більшістю голосів проголосувала за визначення процедури імпічменту 45 президента країни Дональда Трампа.

Резолюцію підтримали 231 з 234 конгресменів-демократів і один незалежний депутат, 196 республіканців проголосували проти.

Голосування стало першою офіційною перевіркою популярності парламентського розслідування проти президента, яке почалося 24 вересня. Схвалений документ передбачає проведення публічних слухань під час розслідування проти Трампа і оприлюднення стенограм з закритих засідань, а також визначає, які права мають президент США і противники імпічменту в Конгресі.

Новина доповнюється.

дата публікації: 31-10-2019

автор:


коментарі:

Головне

Зе слуга Ко
Ещё доказательства, что Зеленский – это клоун Коломойского, а Беня – раб Путина и враг Украины
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

В течение двух последних лет Владимир Зеленский по меньшей мере одиннадцать раз летал в Женеву, когда там жил олигарх Игорь Коломойский, а после переезда олигарха в Израиль летом 2018-го Зеленский еще дважды слетал в Тель-Авив. В каждой второй поездке Зеленского сопровождал юрист олигарха Андрей Богдан, который в итоге стал главным юридическим советником кампании Зеленского на выборах президента.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: