Україна готова «прискорити підготовку до членства в НАТО» – Зеленський про ПДЧ

Президент України Володимир Зеленський підтвердив намір України в майбутньому вступити до НАТО. Про це глава держави заявив 31 жовтня в Києві на пресконференції з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенберґом після засідання Комісії Україна – НАТО.

«Ми готові ще ближче співпрацювати з альянсом і прискорити підготовку до членства в НАТО, не знімаючи з порядку денного можливості приєднання України до ПДЧ (плану дій щодо членства – ред.). Ми готові вже сьогодні практичною роботою доводити, що Україна заслуговує на такий формат відносин з альянсом», – сказав Зеленський. 

 

Він також повідомив, що під час засідання Комісії Україна – НАТО сторони домовилися про оновлений консолідований пакет проєктів.

31 жовтня в Україні перебуває з візитом генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ. Пізніше цього ж дня очікується виступ Столтенберґа у Верховній Раді.

дата публікації: 31-10-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: