Україна готова «прискорити підготовку до членства в НАТО» – Зеленський про ПДЧ

Президент України Володимир Зеленський підтвердив намір України в майбутньому вступити до НАТО. Про це глава держави заявив 31 жовтня в Києві на пресконференції з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенберґом після засідання Комісії Україна – НАТО.

«Ми готові ще ближче співпрацювати з альянсом і прискорити підготовку до членства в НАТО, не знімаючи з порядку денного можливості приєднання України до ПДЧ (плану дій щодо членства – ред.). Ми готові вже сьогодні практичною роботою доводити, що Україна заслуговує на такий формат відносин з альянсом», – сказав Зеленський. 

 

Він також повідомив, що під час засідання Комісії Україна – НАТО сторони домовилися про оновлений консолідований пакет проєктів.

31 жовтня в Україні перебуває з візитом генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ. Пізніше цього ж дня очікується виступ Столтенберґа у Верховній Раді.

дата публікації: 31-10-2019

автор:


коментарі:

Головне

Андрій Богдан
Зеленський покарав юриста, бо той публічно заявив, що Андрій Богдан потрапляє під люстрацію
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Зеленський виключив з міжнародної делегації, яка вирушить до Гааги, заступника міністра юстиції Сергія Пєтухова. Бо він публічно заявляв про те, що нинішній глава Адміністрації президента Андрій Богдан потрапляє під люстрацію, тобто незаконно займає посаду

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: