Через смерть підлітка у Прилуках відсторонили начальника поліції

Смерть підлітка, тіло якого виявили у Прилуках на залізничних коліях, буде розслідувати Головне слідче управління Нацполіції, повідомляється на сайті відомства.

Водночас, теперішнє керівництво управління поліції Прилук було відсторонено, зазначив голова Нацполіції Ігор Клименко.

«Максимально об‘єктивне розслідування причин і обставин трагічної смерті хлопця – таке завдання я поставим кращим слідчим центрального апарату. Тож завтра усі матеріали кримінального провадження будуть передані до Головного слідчого управління, де їх вивченням займеться група досвідчених слідчих і оперативників», – зазначив він.

У ніч на 1 листопада городяни мітингували під відділом поліції у Прилуках, палили шини – з вимогою розслідувати загибель дитини.

29 жовтня в у місті Прилуки Чернігівської області на залізничній колії було виявлено тіло 14-річного хлопця. Слідчі одразу ж розпочали кримінальне провадження, кваліфікувавши подію як порушення експлуатації залізничного транспорту, що спричинило загибель людей.

Батьки хлопця, однак, не вірять у нещасний випадок і вважають, що його вбили.

дата публікації: 01-11-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Итальянская прокуратура просит суд привлечь к ответственности Алексея Азарова за создание фиктивной фирмы и “отмывание“ денег
розділ: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

Прокуратура итальянского города Милан просит суд привлечь к ответственности Алексея Азарова (сына бывшего премьер-министра Украины Николая Азарова) за создание фиктивной фирмы и “отмывание“ денег, которые семья Азаровых получила в качестве взятки от Андрея Клюева

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: