Україна підписала угоду про безвіз із Монголією – МЗС

Україна підписала угоду про безвізовий режим із Монголією, повідомило Міністерство закордонних справ України.

Сторони підписали договір у будівлі посольства України в Польщі.

«Сьогодні у Варшаві наші дипломати з монгольськими колегами оновили застарілу українсько-монгольську безвізову угоду. Скасовуємо радянські норми та спрощуємо правила – матимемо повноцінний безвіз 90 днів протягом 180 без будь-яких додаткових форм та вимог», – повідомив міністр закордонних справ Вадим Пристайко.

Згідно з глобальним рейтингом паспортів – Passport Index – Україна 21-ша із 90. Укладачі цього рейтингу зазначають, що з українським паспортом можна в’їхати без віз до 92 країн світу, ще 48 країни видають візу після прибуття.

В індексі паспортів Henley&Partners Україна посідає 43 місце. За даними компанії, український паспорт дозволяє потрапити без віз до 126 країн.

дата публікації: 08-11-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Портнов-Коломойський
Шахрай Коломойський забрехався: ні! ми з Портновим не дружимо, але… позавчора бачилися!!!
розділ: Бізнес, Важливі новини, Усі новини

В інтерв’ю програмі журналістських розслідувань, оприлюдненому в четвер, на питання журналістів, чи має А.Портнов якийсь стосунок до команди В.Зеленського, бізнесмен Коломойський відповів: “Ні, ніякого …. Як чорт від ладану”. Разом з тим бізнесмен зазначив, що сам він уже 20 років перебуває в добрих стосунках з А.Портновим, і додав, що остання зустріч з екс-заступником АП у нього відбулася за день до запису інтерв’ю.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: