Trump Says He Is Weighing Putin Invitation to Russia Parade

President Donald Trump says he’s weighing an invitation from Russian President Vladimir Putin to attend the May 9 Victory Day parade in Moscow.Trump tells reporters he appreciates the invitation from Putin, but the parade falls “right in the middle of political season,” so he’s not sure he can make it.He adds: “I would love to go if I could.”The event commemorates the May 1945 allied victory over Nazi Germany. Russia uses the annual parade to show off its military might.Trump says the event, which next year marks the 75th anniversary of the allied victory, is “a very big deal.” 

дата публікації: 08-11-2019

автор:


коментарі:

Головне

Путана коломойська
Заява Коломойського про «війну українців з українцями» адресована передовсім Росії та свідчить про зростання ризиків для України, через зраду Коломойського
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Заява Коломойського про війну українців з українцями адресована передовсім Росії та свідчить про зростання ризиків для України, через зраду Коломойського. Це означає, що Коломойський всіляко сигналізує Росії, що він – на боці Росії. Щоб Кремль сприймав його не як ворога, а навпаки – як свого корисного поплічника.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: