Від початку доби обстрілів українських позицій на Донбасі не було – штаб

Штаб Операції об’єднаних сил повідомляє про відсутність обстрілів українських позицій на Донбасі від початку доби 9 листопада станом на сьому ранку.

Водночас, як повідомляється, 8 листопада було зафіксовано 11 обстрілів, внаслідок яких один українських військовий зазнав поранення.

Представники угруповання «ЛНР» заявляють про один обстріл їхніх позицій від початку доби 9 листопада.

Угруповання «ДНР» станом на зараз ранкових зведень не публікувало, але заявило, що 8 листопада внаслідок обстрілів загинули троє їхніх комбатантів.

 

Обстріли в зоні конфлікту на Донбасі тривають, попри оголошене там від 21 липня перемир’я. Сторони звинувачують одна одну в порушеннях режиму тиші.

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці».

За оцінками ООН, станом на 31 грудня 2018 року, унаслідок збройного конфлікту на Донбасі загинули від 12 тисяч 800 до 13 тисяч людей.

дата публікації: 09-11-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: