У США кількох росіян й італійців звинуватили в спробі уникнути «кримських санкцій»

Федеральні прокурори США висунули обвинувачення російським, італійським й американським компаніям і працівникам у намаганні уникнути санкцій США, запроваджених після того, як Росія анексувала Крим у 2014 році.

Міністерство юстиції США 3 грудня заявило, що особи і компанії, названі в обвинувальному акті, приховували призначення виробленої у США енергетичної турбіни.

За даними Міністерства юстиції, зібрані в справі докази свідчать, що неназваний російський державний бізнес планував використовувати турбіну на російській арктичній глибоководній буровій платформі.

Американські санкції забороняють постачання товарів, пов’язаних із розвідкою або видобутком, для російських нафтових проєктів в Арктиці.

Згідно з виявленою схемою, неназвана російська компанія найняла Олега Нікітіна і його російську компанію KS Engineering (KSE), щоб придбати турбіну за 17,3 мільйона доларів, повідомляє Міністерство юстиції США.

Він, його компанія і працівник KSE були згодом звинувачені, зокрема, у змові з метою вчинення шахрайства і відмивання коштів.

Зі свого боку, ці троє прагнули ухилитися від американських санкцій, уклавши контракт із Габріеле Віллоне, його італійською компанією GVA International Oil and Gas Services і працівником Бруно Капаріні, щоб придбати турбіну від їхнього імені.

Останні, у свою чергу, найняли Далі Баґроу і його американську компанію World Mining and Oil Supply, щоб придбати турбіну в неназваного американського виробника і доставити її.

Нікітіна, Віллоне і Баґроу заарештували в Савані, штат Джорджія.

дата публікації: 04-12-2019
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Війна продовжується
Поки Зеленський з Богданом допомагає Коломойському вкрасти у нас $2 млрд., у Дніпрі в лікарні Мечникова знову рятують тяжкопоранених українців
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

У Дніпрі, в обласній клінічній лікарні імені Мечникова, рятують двох тяжкопоранених бійців, доправлених санавіацією із зони бойових дій на Донбасі. Про це у середу розповів головний лікар лікарні Сергій Риженко.Військові отримали поранення в районі села Водяного на Донеччині, обидва у дуже тяжкому стані.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: