Військовий і два контрактники США загинули внаслідок нападу бойовиків у Кенії 

Угруповання «Аш-Шабаб» здійснило 5 січня атаку на військову базу в Кенії неподалік від кордону з Сомалі, яку використовували як кенійські, так і американські сили. Загинув один американський військовий та два контрактники.

Також було поранено  ще двох американців.

Кенійські військові заявили, що їм вдалося вбити п’ятьох нападників.

Угруповання «Аш-Шабаб» пов’язане з мережею «Аль-Каїда».Штаб-квартира «Аш-Шабаб» розташована в Сомалі.

28 грудня десятки людей загинули під час здійснених цим угрупованням вибухів у столиці Сомалі Могадішо.

дата публікації: 06-01-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе+Хомчак
Зеленський призначив випускника московського військового училища Хомчака начальником Генштабу – Головнокомандувачем ЗС України
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Руслан Хомчак закінчив Московське загальновійськове училище. А стрімкий кар’єрний зліт Хомчака розпочався після приходу до влади убивці і зрадника януковича. У 2011 році полковник Хомчак указом Президента України № 859/2011 від 23 серпня 2011 року отримує військове звання генерал-майора. У травні 2012 його підвищують з посади начальника штабу 8-го армійського корпусу до командира 6-го армійського корпусу, а у серпні 2013 року присвоюють військове генерал-лейтенанта.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: