Дегенерат, який тягнув по землі та ставив на коліна хлопця, це вадим вікторович чалий

Дегенерат-поліцейський, який тягнув по землі та ставив на коліна хлопця за питання «чий Крим?» це вадим вікторович чалий. Мешкає в с. Пустовіти Миронівського р-ну на Київщині.

На хлопців також нападав нікіта олександрович толмачьов (див. зображення нижче).

Його батьки мешкають в окупованому Криму. Сам він проживає в Києві, Дніпровський район, вул. Регенераторна, 4, квартира 3-16, тел.: 0638400134. Окупацію півострова заперечує. Позиціонує себе як піарник.

Ну і вимагала самосуду на місці валерія корж (а зустріч була на тему проти насильства, до речі). Також вона обурювалась тим, що чула українську мову. Мешкає в Києві.

Уся інформація зібрана з відкритих джерел.

Далі буде…

дата публікації: 07-01-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Не спи моя Рідна Земля, прокинься Моя Україно!
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Я думаю уже більшість учасників секти бекаючої маси “73%” зрозуміли, що грошей і дешевих комунальних послуг зелений вова оманський їм не дасть. Тому слухайте пісню, дивіться відеоряд, думайте над словами, згадуйте добрим словом Героїв, тримайте порох сухим і готуйтесь до нового Майдану!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: