Українські прикордонники впустили в Україну лизунку хубла сашу митрошину

Знайомтесь, це саша митрошина. Громадянка країни-агресора. Мешкає у Москві та має посвідчення каналу «росія 1».

саша підтримує війну проти України і їздила в окупований Крим. Звісно ж не через українські пункти пропуску. Вона порушила наш закон і мала б отримати заборону на в‘їзд років так на 5, але СБУ та ДПСУ не помітили Сашу, і вона цим скористалась.

Вона приїхала в Київ і сьогодні проводила зустріч з фоловерами. Туди прийшло ще кілька активістів і стали питати Сашу про те, чий Крим.
На небайдужих громадян з кулаками почали кидатись жлоби, які прийшли послухати Сашу.

Приїхала поліція. І заарештувала двох хлопців, які були проти виступу Саши. Копи волокли їх по землі, били та вивезли у відділок. А з нападниками нічого не робили.

Сама пропагандистка з зустрічі втекла. Але ще досі перебуває в Україні.
Ніхто їі не заарештував за порушення закону і навіть не вислали з країни.

Це все, що треба знати про нашу мусорську систему.

Крим — Україна.
Росія — агресор.
Аваков — чорт.

дата публікації: 07-01-2020
автор:


коментарі:

Головне

Путана коломойська
Заява Коломойського про «війну українців з українцями» адресована передовсім Росії та свідчить про зростання ризиків для України, через зраду Коломойського
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Заява Коломойського про війну українців з українцями адресована передовсім Росії та свідчить про зростання ризиків для України, через зраду Коломойського. Це означає, що Коломойський всіляко сигналізує Росії, що він – на боці Росії. Щоб Кремль сприймав його не як ворога, а навпаки – як свого корисного поплічника.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: