Експрезидентові Пакистану Мушаррафу скасували смертний вирок

Верховний суд Пакистану визнав «неконституційним» створення спеціального суду, що розглядав справу 76-річного експрезидента країни Первеза Мушаррафа, якого засудили до смертної кари.

Судова колегія, яка розглянула петиції Мушаррафа проти винесеного йому вироку, постановила, що судовий розгляд у справі про державну зраду колишнього президента Пакистану не був підготовлений відповідно до законодавства.

17 грудня минулого року суд визнав Мушаррафа винним в державній зраді і підриві конституційного ладу – його заочно засудили до смертної кари.

Раніше також уряд Пакистану виступив проти смертного вироку Мушаррафу, стверджуючи, що відповідачу не надали право на «справедливий судовий розгляд».

Мушарраф, який керував Пакистаном у період 1999-2008 років, зараз живе у Дубаї (ОАЕ).

У 1999 році Мушарраф повалив владу тодішнього прем’єр-міністра Наваза Шаріфа завдяки військовому перевороту. Він призупинив Конституцію і ввів надзвичайнй стан 3 листопада 2007 року, перш ніж подати у відставку в серпні 2008-го, щоб уникнути можливого імпічменту.

Військові керували Пакистаном майже половину існування з часу незалежності країни від Британії в 1947 році.

дата публікації: 13-01-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Убивця Лозінський
До відома прибічників ЗК-команди: убивця Лозінський купив зняття судимості і йде в депутати
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Дніпровський районний суд міста Києва достроково зняв судимість з колишнього депутата Верховної Ради Віктора Лозінського, який був засуджений за вбивство жителя Кіровоградської області Валерія Олійника. За інформацією з достовірних джерел, Лозінський готується стати депутатом Верховної Ради України!!!!!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: