Пантелеєв про аварію тепломережі в Києві: 9 людей зазнали опіків, тяжких травм немає

Заступник голови Київміськадміністрації Петро Пантелеєв повідомив, що внаслідок пошкодження тепломережі на вулиці Антоновича у Києві дев’ятеро людей зазнали опіків. Раніше були повідомлення про одну жінку з опіками.

«За нашою інформацією, тяжких травм немає. Зараз постраждалим надається допомога», – сказав Пантелеєв на брифінгу біля ТРЦ Оcean Plaza, де і сталася аварія.

За його словами, фахівці «Київтеплоенерго» цілодобово працюватимуть над ліквідацією пошкодження тепломережі, тепловики проведуть роботи з розриття, після чого стане зрозуміло, скільки часу триватиме усунення пошкодження.

За словами Пантелеєва, мешканці Голосіївського району будуть перепідключені на інші мережі теплопостачання.

«Ми прогнозуємо, що без тепла жоден будинок не залишиться, оскільки є можливість перепідключити абонентів на інші мережі теплопостачання», – сказав заступник голови КМДА.

Він наголосив, що магістральна мережа, на якій стався порив, була збудована в 1987 році. Влітку, під час гідравлічних випробувань, пошкоджень не виявили.

Наразі аварійні бригади «Київтеплоенерго» відкачують воду, а потім перепідключатимуть житлові будинки і соціальні заклади на інші теплоджерела.

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій кажуть, що інформація щодо потерпілих уточнюється. Раніше у ДСНС повідомили, що евакуювали 13 людей з транспорту і ТРЦ Оcean Plaza після прориву тепломережі ввечері 13 січня у Києві.

дата публікації: 13-01-2020

автор:


коментарі:

Головне

Зе+Хомчак
Зеленський призначив випускника московського військового училища Хомчака начальником Генштабу – Головнокомандувачем ЗС України
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Руслан Хомчак закінчив Московське загальновійськове училище. А стрімкий кар’єрний зліт Хомчака розпочався після приходу до влади убивці і зрадника януковича. У 2011 році полковник Хомчак указом Президента України № 859/2011 від 23 серпня 2011 року отримує військове звання генерал-майора. У травні 2012 його підвищують з посади начальника штабу 8-го армійського корпусу до командира 6-го армійського корпусу, а у серпні 2013 року присвоюють військове генерал-лейтенанта.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: