Матір все пам’ятає! До дня загибелі Героя України Ігоря Брановицького… Вічна Слава Героям!

Вона пам’ятає його іграшки, його дитячі радості і жалі. Вона знає, як мінявся його голос, поки він виростав із малого хлопчика у дорослого чоловіка. Вона знає, що він любив і що ненавидів. У її домі скрізь його фотографії і тепер завжди горить свіча, схожа на вежу ДАПу. Ніна Брановицька – матір Героя України, солдата 90-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї ОАЕМБр із позивним «Натрій», Ігоря Брановицького. Вона живе надією на справедливість. Вона хоче, щоб убивство її сина в полоні визнали воєнним злочином і розслідували, як порушення Женевської конвенції. Вона передає звернення до генерального прокурора, але поки має лише формальні відписки.

У січні 2015 року Ігор Брановицький у складі 90-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї ОАЕМБр прибув на другу ротацію у Донецький аеропорт. 19 і 20 січня бойовики підірвали перекриття терміналу і під завалами опинилося багато поранених українських бійців. Усіх, кого можна було дістати, товариші витягнули. Брановицький вивів із ДАПу двох поранених побратимів, а сам повернувся назад до терміналу. ЗСУ намагалися деблокувати оточених «кіборгів», але зробити це не вдалося. Брановицький разом із побратимами потрапив у полон угруповання «Спарта». Проросійські бойовики шукали з-поміж українських бійців кулеметника і «Натрій», рятуючи товаришів, сказав, що це він. Ігоря Брановицького довго і нещадно били, а потім його 21 січня 2015 року убив пострілом у голову ватажок бойовиків – громадянин Росії Арсеній Павлов із позивним «Моторола»
 

 
ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!
 

дата публікації: 21-01-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: