Зараз в Україні відсутній суд! За хабар в 20’000$ Олега Котенко він покарав штрафом 8’500 гривень

Солом’янський райсуд Києва визнав винним керівника відділу Національного інституту хірургії і трансплантології імені Шалімова за отримання хабара за трансплантацію печінки. Його покарання – штраф.

У рішенні суду йдеться, що доктора зобов’язали виплатити штраф у розмірі 8500 гривень.

Слідство встановило, що медик спочатку вимагав у пацієнта хабар в розмірі $100 за консультацію. Після того, як хворому поставили діагноз рак печінки, лікар вимагав у нього $30’000 за трансплантацію органу і післяопераційне лікування. При цьому він всіляко залякував пацієнта, що без лікування він точно помре.

5 вересня 2019 року лікар провів операцію. Під час післяопераційної терапії він нагадував пацієнту про “борг за врятоване життя”. Той спочатку приніс медику 2’000$, а потім і $20’000. Загальна сума хабара становила 545’360 гривень.

Журналісти вияснили, що мова йде про хірурга Олега Котенко (див. на фото).

Затримали Котенко в жовтні 2019 року на отриманні хабара $20’000. З його кабінету вилучили понад $60’000, з банківської скриньки – ще $840’000.

Як ми раніше повідомляли, в Одесі колишнього чиновника Малиновської райадміністрації, який при отриманні хабара побив співробітницю міліції, не могли засудити 10 років. У підсумку йому вдалося уникнути покарання через закінчення терміну давності справи.

дата публікації: 23-01-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе слуга Ко
Ещё доказательства, что Зеленский – это клоун Коломойского, а Беня – раб Путина и враг Украины
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

В течение двух последних лет Владимир Зеленский по меньшей мере одиннадцать раз летал в Женеву, когда там жил олигарх Игорь Коломойский, а после переезда олигарха в Израиль летом 2018-го Зеленский еще дважды слетал в Тель-Авив. В каждой второй поездке Зеленского сопровождал юрист олигарха Андрей Богдан, который в итоге стал главным юридическим советником кампании Зеленского на выборах президента.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: